Pošalji prijatelju

Djelatnik u kladionici (m/ž)

Okučani, Rijeka

Rok prijave:

Favorit sportska kladionica d.o.o. je dio Favbet grupacije. Favbet je Entertainment Tech tvrtka osnovana 1999. Razvijamo usluge klađenja i igara te sponzoriramo i unapređujemo sport.

Riječ je o odgovornoj tvrtki koja promiče kulturu klađenja i igre, podržava profesionalne sportaše i amatere, s ponosom je sponzor prvoligaških natjecanja i prvenstava.

Također, ulažemo u borbu protiv ovisnosti, pomažemo u prevladavanju kriznih situacija te pratimo poštivanje dobnih ograničenja za igrače.

Igru činimo spektakularnom više od 23 godine.

FAVBET je tim u kojem svaki pojedinac čini sport sjajnijim, a iskustvo igre jedinstvenim.

Opis posla

Ako uživaš u interakciji s ljudima, imaš iskustvo rada s blagajnom i tražiš stabilno radno okruženje uz podršku nadređenih i kolega, tada si na pravom mjestu!

Opis posla:
- uzimanje uplata za različite vrste klađenja na blagajni
- pružanje informacija igračima o sportskim događajima i ponudama
- redovito slanje relevantnih podataka prema sjedištu
- vođenje evidencije blagajne

Uvjeti

- iskustvo u radu s blagajnom i transakcijama s gotovinom
- izražene komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
- točnost, odgovornost i pouzdanost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vještine:

Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- profesionalni razvoj i mogućnost napredovanja
- stimulativni bonusi za trud i angažman
- Multisport pogodnosti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).