Pošalji prijatelju

Prodavač u veleprodajnom centru (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Förch d.o.o.

Opis posla

Tražimo pojačanje u veleprodajnom centru u Rijeci! Tražiš izazovan i dinamičan posao na kojem ćeš imati priliku razvijati i usavršiti svoje komunikacijske i prezentacijske vještine? Förch je pravo mjesto za to.

Asortimanom od preko 100.000 proizvoda i pouzdanim te odgovornim pristupom radu stekli smo povjerenje mnogobrojnih kupaca u građevinskoj i auto industriji koje i dalje želimo njegovati i razvijati.

Stoga smo trenutno u potrazi za novim prodavačima (m/ž) koji će savjetovati i brinuti o našim partnerima i kupcima u veleprodajnom centru u Rijeci.

Koji su radni zadaci prodavača u veleprodajnom centru?
- prodaja robe iz asortimana tvrtke (građevinski i automobilski potrošni materijal i alati)
- komunikacija i briga o kupcima koji dolaze u veleprodajni centar
- pisanje i obrada računa i ponuda za kupce
- uređenje izložbenog prostora (preuzimanje robe i dopunjavanje polica artiklima)
- komunikacija s kupcima putem telefona
- povremeni obilazak postojećih kupaca i aktiviranje novih kupaca
- suradnja s ostalim službama unutar tvrtke

Uvjeti

Tražimo kandidate:
- minimalno završena SSS (prednost tehničkog usmjerenja)
- razvijenih komunikacijskih i organizacijskih vještina
- s poznavanjem osnovnog rada na računalu
- iskustvo u prodaji i u građevini/auto industriji su prednost
- poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika su prednost
- s važećom vozačkom dozvolom B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- intenzivno školovanje i stalne mogućnosti daljnjeg usavršavanja
- uspješno i dinamično radno okruženje
- kvalitetan i pouzdan pristup radu i široku paletu prodajnog asortimana
- najbolje uvjete za uspješnu suradnju

Prijavi se i postani dio uspješnog tima!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).