Pošalji prijatelju

Servisni savjetnik (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • Auto kuća Karlo d.o.o.
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 20, 10 360 Sesvete

Auto kuća Karlo d.o.o. Prodajno-servisni centar Mazda.

Opis posla

- aktivni prijem vozila u servis
- isporuka vozila sa servisa
- prodaja rezervnih dijelova I dodatne opreme
- prezentacija akcijskih paketa servisnih usluga
- sve ostale aktivnosti vezane uz postprodaju

Uvjeti

- minimalna SSS
- 3-5 godina radnog islustva kao servisni savjetnik
- znanje engleskog I njemačkog jezika
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel, PowerPoint)
- vozačka dozvola B kategorije

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 201 2848

Pismo:

Auto kuća Karlo d.o.o., Ljudevita Posavskog 20, 10360 Sesvete

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno (probni rad)
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).