Pošalji prijatelju

Strojar (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

ENNA FRUIT je vodeća tvrtka za organizaciju proizvodnje, otkup, distribuciju i preradu voća i povrća na području Hrvatske i regije.

Naša osnovna djelatnost je organizacija proizvodnje voća i povrća kroz kooperantske odnose s ciljem povezivanja primarne poljoprivredne proizvodnje i tržišta. Svojim kupcima osiguravamo kontinuiranu opskrbu svježim voćem i povrćem iz Hrvatske i svijeta. Tržištu nudimo kvalitetu i kontinuitet isporuke. Kooperantima osiguravamo sve preduvjete za kvalitetnu proizvodnju. Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika.

Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.

Opis posla

- poslovi u održavanju linija i strojeva
- briga o ispravnosti funkcioniranja strojeva
- podmazivanje strojeva prema određenoj dinamici podmazivanja
- otklanjanje manjih kvarova na strojevima
- održavanje čistoće strojeva i prostora oko strojeva
- ostali poslovi održavanja u skladištu

Uvjeti

- KV, elektro/strojarskog smjera
- radno iskustvo: min. 1 godina
- osnovno znanje rada na računalu (MS Office)

Što očekujemo:
- proaktivnost
- sistematičnost u radu
- spremnost na učenje i kontinuirani razvoj
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- dinamično radno okruženje
- profesionalnu radnu okolinu
- mogućnost razvoja

Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu.

Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).