Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Dvije palme d.o.o. (Pod Zidom Bistro)
  • Adresa: Žumberačka 34, 10000 Zagreb

Pod Zidom Bistro je restoran visoke bistronomije s fokusom na kvalitetne svježe namirnice i prirodna vina. Pod Zidom Bistro smješten je u samom centru Zagreba, u šarmantnoj ulici Pod Zidom. Već dugi niz godina vrlo je popularan među domaćim gostima, ali i međunarodno afirmiran uzastopnim uvrštavanjem u ugledni vodič Michelin Guide od 2019. godine.

Opis posla

Tražimo iskusnog kuhara spremnog za rad u dinamičnom i poticajnom okruženju. Ako ste vješti u obradi namirnica, pripremi i serviranju jela te imate posvećenost kvaliteti i pažnji prema detaljima, naš restoran nudi priliku da svoje vještine primijenite i unaprijedite. Pridružite nam se u kreiranju kvalitetnih jela i održavanju visokih standarda higijene i kvalitete.

Odgovornosti i zadaci:
- priprema hrane i serviranje jela: rad na obradi namirnica i pripremi hrane, isprobavanje jela i njihovih komponenti tijekom pripreme i prije serviranja, zaprimanje narudžbi, dovršavanje jela i serviranje jela, pridržavanje definiranih standarda kvalitete, receptura, normativa i vizualnih standarda za serviranje jela
- odgovornost i kontrola namirnica: odgovornost za ispravnost i pravilno skladištenje sirovih i pripremljenih namirnica te hrane, kontrola kvalitete namirnica
- održavanje, higijena, sanitarni uvjeti: održavanje visoke razine urednosti, higijene i čistoće cijele kuhinje, radnih površina, hladnjaka, skladišnog prostora, opreme i inventara, poštivanje higijenskih, sanitarnih i sigurnosnih standarda i procedura, održavanje čistoće i urednosti radne uniforme

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva u samostalnom radu kao kuhar
- poznavanje modernih tehnika kuhanja
- stručnost i preciznost u obradi raznovrsnih namirnica
- izvrsne vještine u pripremi i serviranju jela sukladno visokim standardima kvalitete
- sposobnost održavanja visoke razine urednosti i higijene u kuhinji
- poznavanje i striktno pridržavanje sanitarnih i sigurnosnih standarda
- sposobnost učinkovite suradnje i rada u timu
- sklonost kontinuiranom učenju i profesionalnom razvoju

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- sigurno i poticajno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- uniformu osigurava poslodavac
- dodatno zdravstveno osiguranje
- božićnica i uskrsnica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).