Pošalji prijatelju

Dostavljač / skladištar (m/ž)

Split

Rok prijave:

Credo centar osnovan je 1994. godine i vrlo brzo se postavio na prvo mjesto u kvalitetnom i dizajnerskom opremanju kupaonskih, životnih i radnih prostora.

Zahvaljujući kvaliteti ponude, konstantnom napretku u poslovanju, praćenju noviteta, izravnoj suradnji s proizvođačima i odličnom omjeru cijene i kvalitete, Credo centar iza sebe ima mnoge uspješne projekte i mnoštvo zadovoljnih klijenata.

U Credo centru klijentima se pristupa individualno pri čemu ih profesionalni educirani prodajni savjetnici usmjeravaju i savjetuju kroz sve korake opremanja kupaonskih i drugih prostorija.

Saloni Credo centra su mjesta inspiracije koja pršte idejama i raznolikošću. Brojne izložbene kupaonice različitih dimenzija i stilova pokazatelj su beskrajnih mogućnosti u oblikovanju kupaonskih prostorija.

Credo centar je veliki tim vrijednih ljudi najzaslužnijih za uspjeh tvrtke koji su svojim predanim radom i trudom stvorili prepoznatlJiv brend.

Opis posla

- rad na dostavama robe prema našim kupcima
- odgovornost za točnost isporuke
- preuzimanje / izdavanje robe
- ukrcaj / iskrcaj vozila
- samostalna manipulacija robama na skladištu
- kontrola količina ulaza / izlaza
- odgovornost i briga o čistoći vozila
- primopredaja robnih dokumenata

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

C

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 1700 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).