Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zabok, Krapinske Toplice, Krapina, Hum na Sutli, Ivanec, Zlatar

Rok prijave:

  • OPTANA 22 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

- rad na više lokacija/poslovnica; Zabok, Krapinske Toplice, Krapina, Hum na Sutli, Ivanec i Zlatar
- kreiranje ponuda i prodaja dioptrijskih i sunčanih naočala
- prodaja naočalnih i kontaktnih leća
- provođenje uspostavljenih procedura i poštivanje procesa rada
- uredno i ažurno vođenje dijela administracije koji se odnosi na klijente
- izvještavanje o prodajnim rezultatima, te analiza prodaje s ciljem poboljšanja

Uvjeti

- iskustvo u prodaji, minimalno 5 godina
- obavezan vozački ispit B kategorije

Vještine:
- izražene komunikacijske vještine i prepoznatljive kompetencije, te usmjerenost na rezultate
- organizacijske vještine
- odgovornost i predanost u izvršavanju zadataka
- praćenje trendova i novosti u optici
- proaktivnost i timski rad

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- korištenje službenog prijenosnog računala, mobitela i automobila

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).