Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HERVES FOUR j.d.o.o. (Caffe bar Anera)

Opis posla

Tražimo vrijedne, ljubazne i motivirane osobe za rad u uhodanom i ugodnom caffe baru u centru Zagreba.

Opis posla:
- priprema i posluživanje toplih i hladnih napitaka
- održavanje čistoće radnog prostora i opreme

Uvjeti

- kvalifikacija poželjna, ali nije uvjet
- iskustvo poželjno (minimalno jedna godina)
- osnovno poznavanje rada na računalu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 619 8688

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- prijava i redovita primanja
- slobodne nedjelje, praznici, a svaka treća subota je radna
- kolektivni godišnji odmor
- rad u ugodnom okruženju
- izvrsni gosti - poslovni ljudi, profesori, studenti...
- dnevni posao
- izvrsni svi ostali uvjeti
- primanja od 1000 -1200 €

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1200 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).