Asistent za ekspanziju, realizaciju zelenog i održivog poslovanja i holističkog programa (m/ž)

Lovran

Rok prijave:

Poslujemo od 2002. kao mali obiteljski hotel sa 4 zvjezdice, član Historic hotels of Europe gdje smo 2020. godine bili nominirani za Hotel of the Year.

Smješteni uz šetnicu Lungomare imamo oko 70% stalnih gostiju od kojih su mnogi postali bliski prijatelji.

U vlastitim organskom vrtu uzgajamo za vlastitu upotrebu sve potrebno povrće, začinsko bilje, a u masliniku vlastito maslinovo ulje.

Nas je slogan: “Život je putovanje - vaše putovanje je nas život". Uz profesionalni, osobni razvoj nam je važan i svaki djelatnik može uz mentorstvo vlasnika, koji je i trener za intuiciju i svjesnost, uključiti se u razne programe usavršavanja.

Opis posla

- asistiranje i pomoć oko realizacije zelenog i održivog poslovanja te rad na novom projektu „Samoodrživo turističko-eko naselje“
- rad na razvoju holističkog programa u hotelijerstvu (program tijekom boravka gosta u Villi koji se bazira na holistički pristup)
- kod većeg obima posla, povremena pomoć oko recepcijskih poslova
- briga i pomoć oko zadovoljstva gosta tijekom boravka, pružanje personaliziranog pristupa s obzirom da se radi o butiq hotelu sa 8 soba

Uvjeti

- savjesnost i kultura komunikacije
- znanje engleskog ili njemačkog jezika
- želja za učenjem i usavršavanjem
- želja za napretkom i težnja za vlastitim razvojem
- fleksibilnost
-odgovornost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 233 200

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost stalnog/dugoročnog zaposlenja
- nudimo smještaj i obroke u Vili ili plaćeni prijevoz u cijelosti te obrok tijekom smjene
- pozitivno radno okruženje i mogućnost napretka do menadžerske pozicije
- radno vrijeme: jutarnja smjena u predsezoni, dvije smjene (jutarnja i popodnevna) u sezoni ovisno o obujmu posla (po dogovoru)
- jedan slobodan dan u tjednu po dogovoru (izvan sezone dva slobodna dana)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).