Pošalji prijatelju

Trgovac (m/ž)

Zagreb (Oranice)

Rok prijave:

  • VENTIL-PROM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, proizvodnju i usluge
  • Web: https://ventil-prom.hr/

Mi smo trgovačko društvo koje u svojoj bogatoj ponudi ima opremu za grijanje, hlađenje, instalacije vode i plina, sanitarije, te program industrijske opreme.

Opis posla

- prodaja i komunikacija sa kupcima
- vođenje brige o lageru i popunjavanju artikala
- vođenje brige o izgledu trgovine
- izrada ponuda, računa i sl.

Lokacija obavljanja posla: Oranice ul. 40.

Uvjeti

- SSS
- B kategorija
- poznavanje rada na računalu - MS office
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine
- poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
- točnost i odgovornost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad u dinamičnom okruženju
- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- sigurna i redovita plaća
- rad u jednoj smjeni
- nedjeljom i praznicima ne radimo
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).