Pošalji prijatelju

Agent u prometu nekretninama (m/ž)

Split

Rok prijave:

Ured RE/MAX City specijaliziran je za posredovanje u kupoprodaji i najmu/zakupu stambenih i poslovnih nekretnina.

Suradnjom s nama, zapravo surađujete sa sustavom koji djeluje u 100 zemalja svijeta uz iskustvo dugo 51 godinu.

Geslo kojim se vodi velika većina naših agenata jest da "ovo nije posao koji se radi, nego se živi".

Opis posla

- agent/agentica za posredovanje u poslovanju prometa nekretnina
- praćenje tržišta nekretnina korištenjem statističkih podataka
- marketinška priprema nekretnine za tržište što uključuje obilazak, uvid u energetsku učinkovitost i fotografiranje
- prezentacija nekretnine preko specijaliziranih portala, medija i tiskanih oglasa
- kontakt sa klijentima u svrhu prezentacije nekretnine
- jasno i transparentno informiranje klijenata o vlasničkom stanju nekretnine, cijeni, prednostima i manama, mogućnostima financiranja, pravima i obvezama kupca i prodavatelja temeljem Zakona o obveznim odnosima u svrhu realizacije poslovnog odnosa (kupoprodaje, najma, zakupa i dr.)

Uvjeti

- uvjet je položen ispit za agenta u posredovanju u prometu nekretnina
- minimalno radno iskustvo godinu dana
- poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- odgovornost i predanost prema poslu te fleksibilnost
- izražene komunikacijske, pregovaračke i organizacijske vještine, sklonost radu s ljudima, samouvjeren i otvoren nastup, samostalnost i odgovornost u radu, ljubaznost, fleksibilnost, sklonost radu u timu
- posao zahtjeva korištenje osobnog automobila

Sve prijave na natječaj slati u obliku molbe i životopisa.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stjecanje iskustva i praktično osposobljavanje za rad s klijentima na poslovima posredovanja u prometu nekretnina uz stručno vodstvo mentora s iskustvom
- mogućnost dodatne edukacije u vidu stručnih predavanja i seminara
- mogućnost polaganja stručnog ispita i dobivanja licence
- suradnja s iskusnih 200 agenata čija međusobna suradnja rezultira natprosječnom brzinom realizacije
- provizija po ostvarenoj prodaji

Vrsta zaposlenja:

Partnerska suradnja

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).