Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb i Zagrebačka županija

Rok prijave:

  • ARP d.o.o. Sv. Ivan Zelina
  • Adresa: Biškupec Zelinski, Zelingradska 71, 10380 Sveti Ivan Zelina
  • Web: https://arp.hr/

Tvrtka je osnovana 1990. godine. Osnovna djelatnost je građevinarstvo. Od 2006. godine zastupnici smo njemačke tvrtke REMMERS Gruppe iz Löningena - Njemačka, vodeće tvrtke u Europi koja se bavi obnovom i zaštitom zgrada, kao i spomenika kulture - time na tržištu RH zastupamo sljedeće:
- materijale i sustave za zaštitu i sanaciju objekata (materijale za hidroizolaciju, IQ - Term - energetsko saniranje inteligentnim pločama, materijale za fasade, za unutarnje radove, za beton, za zaštitu krova, za brtvljenje..)
- boje i lakove za interijer i eksterijer
- materijale za postavljanje različitih epoksidnih i dizajnerskih podova, koji se ističu kvalitetom i dugotrajnošću, ponajviše u primjeni u prostorima kao što su bolnice, laboratoriji, stomatološke ordinacije, kuhinje, kupaone, restorani, trgovački centri, industrijske hale (antistatički i neproklizni podovi u različitim bojama) te garaže
- protupotresna ojačanja

Opis posla

Vaši zadaci bit će:
- uspostavljanje, održavanje i unapređivanje partnerskih odnosa s postojećim i budućim klijentima/kupcima, obilazak kupaca
- kontinuirani kontakt s klijentima u cilju redovitog informiranja i educiranja s prodajnim asortimanom
- organizacija prezentacija, planiranje te provođenje prodajnih aktivnosti
- poticaj kupca na narudžbu proizvoda
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva
- redovita izrada i realizacija prodajnog plana
- konstantna briga o naplati potraživanja
- izrada radnih izvješća
- djelomično direktan rad s inozemstvom - savjetovanje s tehnolozima firme Remmers iz Njemačke koju zastupamo
- seminari i povremena školovanja

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS (radno iskustvo na poslovima prodaje i prezentacije proizvoda za građevinarstvo)
- 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje tržišta za plasman građevinskih materijala; izolacija, boja, lazura i lakova za drvo
- samostalnost u komercijalnom i tehničkom vođenju kupaca (poznavanje prodajnih tehnika)
- razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
- usmjerenost na ostvarenje prodajnih ciljeva i zadovoljstvo kupaca
- organiziranost
- odgovornost i poštenje
- vozačka dozvola B kategorije
- napredno poznavanje rada na računalu
- znanje stranih jezika (engleski i njemački) u govoru i pismu je prednost, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- odabranom kandidatu nudimo stalni radni odnos uz prethodno pokusni rok od 3 mjeseca
- redovita i motivirajuća primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).