Pošalji prijatelju

Voditelj robne marke kozmetike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MATIVA EKSKLUZIV d.o.o.
  • Adresa: Josipa Lončara 3, 10 000 Zagreb

Tvrtka Mativa Ekskluziv d.o.o. je generalni uvoznik i distributer s portfeljem vodećih marki segmenta profesionalnih make up, skincare i parfemskih brandova.

Opis posla

Tražimo pouzdanu i motiviranu osobu za slobodno radno mjesto:

Voditelj robne marke kozmetike (m/ž)!

Opis posla:
- u dogovoru s upravom i odijelom marketinga samostalno razvija i predlaže strategiju branda
- ima odgovornost za profitabilnost i rezultate robne marke koju vodi
- djeluje kao spona između proizvođača, uprave društva i prodajne organizacije
- upravlja budžetom za aktivnosti; izrada godišnjih planova, implementacija i praćenje istih
- prati i analizira tržišne trendove i konkurenciju, prikuplja podatke o proizvodima i cijenama za potrebe analitike, izrađuje kalkulacije temeljem kojih predlaže cjenovnu politiku za robnu marku i/ili grupu proizvoda
- aktivno upravlja kategorijom proizvoda, u skladu sa strategijom robne marke, zajedno s prodajnim timom razvija i provodi promotivne aktivnosti s ciljem povećanja prodaje i profitabilnog rasta
- analizira prodajne rezultate i promotivne aktivnosti, izrađuje izvještaje iz domene svoje odgovornosti te poduzima korektivne akcije i predlaže unapređenja
- surađuje s principalom na razvoju i proizvodnji promotivnih materijala te aktivnostima unapređenja prodaje
- zadužen za forecast i nabavu robe od dobavljača; adekvatno brine o zalihi
- određuje asortiman za svaki kanal prodaje/trgovca te redovito optimizira asortiman sukladno rezultatima prodaje i tržišnim trendovima
- upravlja cjelokupnim životnim ciklusom proizvoda na tržištu; provodi sve aktivnosti za uvođenje novog proizvoda na tržište i/ili ukidanju postojećih proizvoda iz asortimana
- provodi edukacijski trening prodajne organizacije

Uvjeti

- minimum 5 godina prethodnog iskustva isključivo kao voditelj robne marke u kozmetici
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- samostalno korištenje MS Office

Vještine:
- proaktivnost i usmjerenost na postizanje ciljanih rezultata
- energičnost, efikasnost i odgovornost u pristupu radu
- samostalnost u radu, dobro snalaženje u dinamičnom okruženju
- organizacijske vještine, dobro upravljanje vremenom i sposobnost određivanja prioriteta
- dobre komunikacijske vještine u govoru i pismu
- analitičke vještine, logično i kreativno razmišljanje usmjereno na pronalaženje rješenja

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad u poticajnom i ugodnom radnom okruženju
- razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju
- razvoj stručnih kompetencija
- dinamičan i zanimljiv posao u stabilnoj kompaniji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).