Pošalji prijatelju

Kućni majstor za održavanje objekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- briga o stanju poslovne zgrade (ispravnost svih instalacija)
- zamjena rasvjetnih tijela
- jednostavni radovi vezani za prilagodbu postojećeg poslovnog prostora
- uočavanje i popravak sitnih kvarova i nedostataka na opremi ili instalacijama
- upravljanje električnim uređajima, grijanjem, hlađenjem i ostalim uređajima na zgradi te kontrola cjelokupne funkcionalnosti objekta

Uvjeti

- znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
- pedantnost i urednost
- osnovno znanje o strujnim instalacijama (spajanje kablova, montaža rasvjetnih tijela)
- osnovno znanje o vodovodnim instalacijama (prikapčanje uređaja na vodovodnu mrežu)
- samostalnost u obavljanju posla
- razvijene komunikacijske vještine

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).