Pošalji prijatelju

Monter suhe gradnje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Core Mont, Obrt za unutarnje uređenje, vl. Mario Kralj
  • Osoba za kontakt: Mario Kralj

Opis posla

Obrt Core Mont, specijaliziran za suhu gradnju, traži 2 radnika na neodređeno s probnim rokom za radno mjesto monter suhe gradnje (m/ž).

Opis posla:
- izrada pregradnih zidova, spuštenih stropova, podova i gletanje
- rad na području grada Zagreba
- nema terenskog rada

Uvjeti

- minimalno 1 godina radnog iskustva kao monter suhe gradnje
- stručnost u izradi pregradnih zidova, spuštenih stropova, podova i gletanju
- samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- timski duh i dobre komunikacijske vještine

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 949 2163

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- ugovor na neodređeno s probnim rokom
- isplatu naknade za prijevoz u cijelosti
- dinamično i ugodno radno okruženje
- rad vikendom samo po potrebi (rijetko)
- stimulativna plaća

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).