Pošalji prijatelju

Skladištar / Skladištar-viljuškarista (m/ž)

Bestovje

Rok prijave:

Opis posla

Za naše centralno skladište u Bestovju tražimo skladištare (m ili ž) s iskustvom na sličnim poslovima.

Opis posla:
- prijem i izdavanje robe
- slaganje pakiranje i prepakiranje proizvoda
- dostava robe vozilima B kategorije
- održavanje čistoće i urednosti i ostali potrebni poslovi koji se ukažu u radu

Karakter robe: program za roštiljanje, razna galanterija, posuđe, vijčana roba i sl.

Uvjeti

Barem 5 godina iskustva na sličnim poslovima.

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

Postoji mogućnost napredovanja u voditelja dijela ili cijelog skladišta.

Primanja u iznosu od 1.100 - 1.800 eura neto, ovisno o iskustvu, znanju i vještinama.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).