Pošalji prijatelju

Viljuškarista (m/ž)

Bestovje

Rok prijave:

Opis posla

Za centralno skladište u Bestovju tražimo radnike sa iskustvom u radu sa viličarima 2-6t, te bočnim regalnim viličarom od 6t (visina regala 3,5m).

Opis posla:
- prijem repro materijala i robe iz proizvodnje
- izdavanje robe i utovar na razna vozila (kombi ili kamioni)
- vođenje brige o viličaru

Uvjeti

Što nudimo

Primanja u iznosu od 1.200 do 1.500 eura neto, ovisno o iskustvu, znanju i vještinama.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).