Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji - operater na CNC strojevima (m/ž)

Bestovje

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo radnike tehničkih struka za radioničke poslove u poslovnoj jedinici Bestovje.

Opis posla: rad na izradi limarske galanterije, limarije i profiliranih limova. Roba je serijska i po narudžbi kupca. Rad na strojevima i škarama do 2m dužine. Rad na CNC i prolaznim mašinama i profilirkama dužine 6-8m.

Uvjeti

Što nudimo

Primanja u iznosu od 1.400 do 1.900 eura neto ovisno o znanju i vještinama.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).