Pošalji prijatelju

Vozač / Dostavljač (m/ž)

Hrvatski Leskovac

Rok prijave:

  • OVERSEAS TRADE Co Ltd d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Zastavnice 38a, 10251 Hrvatski Leskovac
  • Web: http://www.overseas.hr

Godine 1995. Overseas Express započeo je logističko djelovanje u segmentu ‘dostava od vrata do vrata u 24 sata’. Sredinom 2009. u Hrvatskom Leskovcu otvorili smo najveći i najmoderniji centar za sortiranje paketa. Tvrtka smo s preko 25 godina iskustva, djelujemo s više od 500 zaposlenika i kooperanata, voznim parkom od preko 400 vozila i razvijenim najmodernijim IT sustavom.

Opis posla

Dostava i prikup paketnih i paletnih pošiljaka u Zagrebu.

Zapošljavamo 10 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- poznavanje Zagreba
- snalažljivost
- organiziranost
- pristojnost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost odabira jutarnje ili popodnevne smjene
- neradni vikendi i praznici
- bonusi
- korištenje službenog vozila (kombija) za dolazak na posao

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).