Pošalji prijatelju

Mehaničar za rad u radionici (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNIČKO PODUZEĆE, dioničko društvo za elektromontažu, proizvodnju i projektiranje
  • Adresa: Draškovićeva 54, 10 000 Zagreb
  • Web: https://zep.hr/

ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNIČKO PODUZEĆE nastalo je početkom 1947. godine.

U proteklih 77 godina uspješnog poslovanja, realiziran je niz velikih projekata u Hrvatskoj i inozemstvu i potvrđen status jedne od vodećih tvrtki unutar djelatnosti usmjerene na pružanje usluga izvođenja elektroinstalaterskih radova, projektiranja i proizvodnje niskonaponskih postrojenja u visokogradnji, energetici i industriji.

Opis posla

Rad na popravcima, servisu i održavanju elektromotora.

Uvjeti

- SSS (elektromehaničar, automehaničar ili drugo srodno zanimanje)
- odgovornost i pouzdanost u poslu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
- plaćeni troškovi prijevoza
- jubilarne nagrade za zaposlenike
- subvencioniranu članarinu za Multisport program

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).