Pošalji prijatelju

Knjigovodstveni administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • FILUS RAČUNOVODSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvene usluge

Opis posla

- obračun, knjiženje plaća, ugovora o drugim dohocima
- formiranje i predaja JOPPD obrazaca
- kontakt sa strankama
- predaja potrebnih obrazaca za prijavu/odjavu prema porezima i računovodstvenim propisima
- rad na salda kontima dobavljača
- knjiženje ulaznih računa i ostale računovodstvene dokumentacije
- usklada stanja
- kontrola knjiženja podataka
- praćenje aktualnih računovodstvenih propisa
- objavljivanje administrativnih poslova

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).