Pošalji prijatelju

Djelatnik u objektu brze prehrane (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Fast Food Popaj (Ugostiteljski obrt Popaj)
  • Adresa: 21 000 Split

Fast food Popaj u Splitu je kroz više od 20 godina postojanja postao posebno prepoznatljiv po ukusnim i bogatim jelima. Fast food Popaj posluje na lokaciji Pojišan u gradu Splitu.

Dugogodišnja obiteljska tradicija, kruh iz vlastite pekare, prepoznatljiva jela, samo su neki od razloga našeg uspješnog poslovanja i zadovoljstva naših vjernih kupaca.

Godine iskustva rada s brzom hranom, korištenje najboljih proizvoda, osluškivanje potreba i zadovoljstvo gostiju zalog su naše kvalitete.
Postanite i Vi dio našeg tima!

Opis posla

Tražimo djelatnika/icu za rad u fast foodu (rad na pripremi hrane i na kasi, rad na roštilju te pravljenje pizze).

Uvjeti

- poznavanje rada na roštilju te pravljenja pizze
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- ozbiljnost, organiziranost i spremnost na timski rad
- točnost, ljubaznost i uljudnost kako prema kupcima tako i prema kolegama

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 505 1150

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- jedan slobodan dan u tjednu
- plaća od 900 do 1500 eura ovisno o iskustvu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 900 do 1500 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).