Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik za prodaju auto osiguranja (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • KOMPARE ONLINE d.o.o.
  • Adresa: Petra Jurčića 4b, Zamet, 51 000 Rijeka
  • Web: https://kompare.hr

kompare.hr je najveći nezavisni komparator za usporedbu i kupovinu auto osiguranja, zdravstvenog osiguranja i telekom usluga u Hrvatskoj.

Poslujemo od 2012. godine, a danas brojimo više od 200 zaposlenih i 100.000+ zadovoljnih kupaca. Surađujemo s više od 10 osiguravajućih kuća i svim nacionalnim telekom operaterima, a uz pomoć naših savjetnika, stajemo na kraj sitnim slovima i obilasku poslovnica.

Naš daljnji rast osiguran je akvizijom od strane Invera Equity Partners fonda s ciljem razvoja novih proizvoda, digitalizacije te širenja timova i poslovanja. Nismo korporacija, već otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve osobe.

Opis posla

Trenutno tražimo savjesne i prodajno usmjerene osobe na poziciji:

Kompareovci za prodaju auto osiguranja (m/ž)

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe?

Ti si ta(j)!

Opis posla?
- kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o policama osiguranja, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine
- nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i “cold calling”
- na raspolaganju su ti ponude 11 osiguravajućih kuća koje kombiniraš i tražiš pravu stvar za kupca
- telefonski savjetuješ kupce, odnosno prodaješ im police obveznog i kasko osiguranja koje im zaista trebaju, bez obilaska poslovnica – tako im štediš vrijeme i novac

kompare.hr usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo osiguravajućim kućama za svaku prodanu policu osiguranja.

Uvjeti

Koga želimo?
- želimo prodavača/icu i osobu koja zna s ljudima
- očekujemo od tebe ljubav prema prodaji i maksimalnu usmjerenost na klijenta
- trebaš imati minimalnu srednju stručnu spremu (SSS)
- tražimo entuzijazam, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata
- tvoje godine i predznanje o osiguranju ne igraju ulogu
- radimo u super pametnom informatičkom sustavu, ali aktivan rad na računalu ti je plus
- podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- ugovor na neodređeno (stalni radni odnos)
- radi se u smjenama (6 sati) radnim danom od 08:00 do 20:00 h + jedna subota u mjesecu ujutro
- prosječna neto primanja nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača u prvoj godini dana su okvirno 850 – 1.020 € mjesečno, a mogu biti i veća ovisno o učinku
- nakon godine dana već imaš svoju bazu kupaca te možeš zarađivati više od 1.100 € mjesečno
- opuštena i prijateljska atmosfera bez ukočenih šefova i zategnutih kravata
- zanimljiva tehnologija rada i inovativni načini prodaje
- besplatne stručne edukacije (o proizvodima, alatima, prodajnim vještinama i sl.)
- nema terenskog rada (sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem emaila i telefona)

Uredi?
- rad iz ureda u Osijeku

Svoj životopis i motivacijsko pismo pošalji nam putem linka za prijavu.

Više o obradi osobnih podataka možeš pročitati ovdje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 850 do 1020 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Osječko-baranjska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).