Pošalji prijatelju

Voditelj projektantskog tima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

JERKIĆ d.o.o je građevinska firma specijalizirana za projekte izgradnje bazena i wellensa što za individualne objekte sve do hotela. Firma u 100% privatnom vlasništvu obuhvaća tim od 15 djelatnika koji sa svojim velikim iskustvom te timskim pristupom našu firmu već 30 godina pozicioniraju među lokalne lidere u ovoj grani građevine.

Opis posla

Tražimo voditelja projektantskog tima (m/ž) spremnog na izazove i rad u stimulirajućem okruženju. Osim rada u uredu, vaša pozicija bi zahtijevala odlazak na teren/gradilište kako bi projekte u kojima sudjelujete nadgledali do faze realizacije.

Uvjeti

Kandidat može biti prvostupnik tehničke struke (ili magistar struke) kojemu bi uz rad omogućili i stručno napredovanje.

Kandidat treba biti spreman raditi u timskom okruženju i od njega se očekuje da je “otvoren za izazove” tj. da je spreman razvijati svoje vještine I učiti od svih članova tima.

Kandidat bi trebao biti sposoban obaviti razgovor s klijentima (samostalno ili uz podršku iskusnijih kolega) te samostalno komunicirati s dobavljačima opreme I stručnim službama.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik (Tehnička struka), Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

Nudimo stimulativno radno okruženje u kojem se razmjenjuju iskustva i zajednički rješavaju projektantski zadatci.

Nastojimo da svaki projektant sudjeluje u svim fazama projekta; od razgovora s klijentima do realizacije na gradilištu.

Nastojimo omogućiti suradnicima permanentnu edukaciju i cijenimo interes za istu.

Osim fiksnih primanja nudimo i mogućnost dodatne zarade ukoliko rezultati to pokažu.

Svi ostali uvjeti sukladno Zakonu o radu, uz mogućnost ugovaranja dodatnih pogodnosti.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).