Pošalji prijatelju

Pomoćni slastičar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka smo koja se bavi ugostiteljstvom, specijalizirani smo za organizacije vjenčanja, obiteljska događanja, poslovnih eventa, teambuildinga i sl. te sukladno navedenom tražimo osobu koja može doprinijeti našem timu u izradi raznih slastica, keksa te osmišljavanju ponuda za evente i pokretanje novih linija proizvoda.

Opis posla

- izrada sladoleda
- izrada jednostavnijih slastica i drugih deserta u skladu s normativima, standardima i procedurama rada
- poznavanje HACCP sustava
- briga o čistoći radnog prostora i radne opreme

Lokacija rada: Ivana Šibla 15, Novi Zagreb.

Uvjeti

Tražimo osobu s minimalno 1 godinom radnog iskustva, samostalnu u radu, s voljom i željom za učenje novih tehnika i znanja. Širimo se i veselimo novim izazovima te se nadamo da svojim dosadašnjim znanjem i iskustvom možeš doprinijeti našem timu i rasti.

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno; novootvoreni poslovi, uz probni rok na određeno vrijeme na 3. mjeseca
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz isplaćuje se u cijelosti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).