Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • HAGLEITNER HYGIENE HRVATSKA d.o.o. (Podružnica od HAGLEITNER HYGIENE INTERNATIONAL)
  • Adresa: Cvetković 95 c, 10450 Jastrebarsko
  • Web: https://www.hagleitner.com/

Hagleitner nudi cjeloviti asortiman inovativnih higijenskih proizvoda. S našim sustavima za doziranje vodeći smo na tržištu u Austriji, uspješni u direktnoj prodaji u 12 zemalja srednje i istočne Europe i brinemo o trgovačkim partnerima u više od 60 zemalja diljem svijeta. Naš uspjeh temelji se na stručnosti naših zaposlenika i težnji za stalnim usavršavanjem.

Opis posla

- podrška prodaji
- naručivanje i kontrola isporučene robe
- organizacija i rad u skladištu (rad s viličarom)
- priprema robe i dokumentacije za isporuku kupcima
- briga o voznom parku
- povremena dostava kupcima

Uvjeti

- minimalno SSS obrazovanje
- smisao za logistiku i organizaciju
- znanje njemačkog ili engleskog jezika
- volite rad sa ljudima
- komunikativnost, samostalnost i točnost
- u obzir dolaze kandidati sa ili bez iskustva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Raditi ćete u našoj podružnici u Zadru, u međunarodno uspješnoj tvrtci, s kojom ćete sklopiti radni odnos na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja na neodređeno vrijeme.

Veselimo se osobnom razgovoru s Vama. Svoje molbe sa svim referencama šaljite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).