Pošalji prijatelju

Pomoćni trgovac (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • TURETA d.o.o. za trgovinu i proizvodnju
  • Adresa: Ž. Markovića 42, 23000 Zadar

Veleprodaja suvenira posluje više od 20 godina.

Opis posla

- posluživanje kupaca
- popunjavanje polica sa robom

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 1000 do 1700 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).