Pošalji prijatelju

Asistent u marketingu - PR i društvene mreže (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Egmont je vodeći hrvatski izdavač knjiga i dječjih časopisa. Dio smo međunarodne medijske grupacije sa sjedištem u Danskoj.

Opis posla

Tvrtka Egmont, vodeći izdavač knjiga za djecu, dječjih časopisa, beletristike i publicistike, traži kandidata za poziciju:

Asistent u marketingu - PR i društvene mreže (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- pisanje tekstova za medije
- upravljanje sadržajem društvenih mreža
- izrada jednostavnih vizuala
- provedba kampanja i svakodnevno praćenje aktivnosti na društvenim mrežama (praćenje, optimizacija i izvještavanje)
- praćenje trendova u dječjem izdavaštvu, beletristici i publicistici
- sudjelovanje na promocijama i događanjima
- suradnja s medijima i blogerima
- pisanje i slanje newslettera

Uvjeti

- vještina pisanja tekstova (recenzije, osvrti, statusi)
- osnove rada u Meta Ads Manageru
- interes za knjige i čitanje
- sklonost timskom radu i organizacijske sposobnosti
- poželjno poznavanje alata za izradu vizuala
- znanje engleskog jezika

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- rad na puno radno vrijeme
- rad u ugodnoj radnoj sredini
- dodatna edukacija
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- dodatni financijski benefiti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).