Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

U sklopu hotela AS posluje istoimeni restoran s dugogodišnjom tradicijom. Nudimo riblja i mesna jela. Smješten je na Zelengaju iznad Britanskog trga.

Opis posla

Tražimo kuhara (m/ž) za pripremanje ribljih i mesnih jela u à la carte restoranu.

Uvjeti

Što nudimo

- mogućnost učenja od iskusnih kuhara
- napredovanje na radnom mjestu
- veća primanja
- mogućnost rada na svadbenim svečanostima
- slobodan dan
- topli obrok
- eventualni prekovremeni rad dodatno plaćen
- ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).