Pošalji prijatelju

Stručnjak za kontroling (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

Naš klijent, tvrtka Sancta Domenica d. o. o. s 20-godišnjom tradicijom na području zabave i primijenjene tehnologije, u svoje redove poziva stručnjaka za kontroling. S mrežom od 10 podružnica i vodstvom na tržištu, može se pohvaliti najnovijim proizvodima prijenosnih računala, opreme za igre, pametnih telefona, televizora, audio i video opreme. Tvrtka je ovlašteni zastupnik renomiranih brendova kao što su Sony Playstation, Samsung, Panasonic i LG.

Sancta Domenica d.o.o. dio je Big Bang d.o.o. grupe.

Opis posla

Jeste li stručnjak na području kontrole i traženja izazova u uspostavljanju i optimizaciji procesa? Jeste li motivirani radom s financijskim podacima i pronalaženjem rješenja za poboljšanje poslovnih procesa?

Ključne radne obaveze:
- uspostava cjelokupnog procesa kontrolinga
- uspostava sustava izvještavanja
- priprema i analiza mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih izvještaja
- praćenje poslovnih pokazatelja i priprema izvještaja za vodstvo
- suradnja s računovodstvom i financijama te pomoć u nekim računovodstvenim aktivnostima:
-- praćenje potrebnih obračuna troškova
-- praćenje i analiza anomalija i odstupanja od planova
-- priprema mjesečnih i godišnjih bilanci
- pomoć računovodstvu u implementaciji novih standarda
- identifikacija i analiza potencijalnih rizika te prijedlozi rješenja za poboljšanje poslovnih procesa
- suradnja u optimizaciji rada računovodstvenog sustava i procesa

Uvjeti

Ključne kvalifikacije:
- najmanje pet godina iskustva na području kontrolinga ili računovodstva
- obrazovanje u području ekonomije, financija ili srodnog područja
- odlično poznavanje računovodstva i međunarodnih računovodstvenih standarda
- napredno poznavanje alata MS Office, posebno Excela
- izvrsno znanje engleskog jezika
- poznavanje Navisiona ili sličnih programa je prednost

Tražimo kandidate koji imaju:
- analitičke sposobnosti i preciznost u radu
- samostalnost, snalažljivost, sistematičnost i proaktivnost
- dobre organizacijske i komunikacijske vještine
- sposobnost prezentiranja i argumentiranja rezultata
- želju za učenjem i napredovanjem

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Excel, MS Office

Što nudimo

Naš klijent nudi:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
- konkurentan financijski paket
- rad u mladom i povezanom timu
- mogućnost osobnog i stručnog razvoja
- mogućnost sudjelovanja u inovacijskim/razvojnim projektima
- dobar organizacijski kulturu, timski duh i međusobnu suradnju
- UAU

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).