Pošalji prijatelju

Djelatnik za rad na pultu kemijske čistionice (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LEMIA D.O.O. ZA USLUGE, UNUTARNJU I VANJSKU TRGOVINU

Lemia d.o.o. je obiteljska tvrtka osnovana 1991. godine. Danas je Lemia vodeći lanac kemijskih čistionica na području grada Zagreba. Naša osnovna djelatnost je usluga kemijskog čišćenja i pranja rublja. Danas Lemia d.o.o. djeluje kroz 2 kemijske čistionice i 10 sabirnih mjesta raspoređenih po cijelom Zagrebu te broji 60 zaposlenika.

Opis posla

Radi povećanja opsega poslovanja tražimo osobu za rad na pultu u kemijskoj čistionici na lokaciji CCONE West i CCONE East.

Opis posla:
- radno mjesto osobe na pultu obuhvaća rad i komunikaciju s korisnicima usluga
- zaprimanje/izdavanje robe
- pakiranje robe
- informiranje o aktualnim uslugama i akcijama

Uvjeti

- radno iskustvo nije potrebno
- izražene komunikacijske i prodajne vještine
- pouzdanost i odgovornost
- želja za usvajanjem novih vještina

Što nudimo

- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme (s probnim rokom od 3 mjeseca)
- rad u stabilnom radnom okruženju
- plaćena edukacija
- naknada za prijevoz: u cijelosti
- puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).