Pošalji prijatelju

Key Accounts Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dio smo GMT grupacije koja je vodeći distributer auto dijelova u Republici Sloveniji i glavni zastupnik i distributer Castrol, BP i Aral maziva za jugoistočnu Europu. Danas grupaciju GMT čine tvrtke GMT, GMT autodijelovi, Sec Lubes, AR Regnemer i I.S.T..

Castrol, globalni predvodnik na području maziva. S ciljem održavanja jedinstvene pozicije na tržištu i mogućnosti koje vidi u zadovoljavanju promjenjivih potreba kupaca.

Opis posla

Glavne dužnosti:
- rad na terenu
- osigurava razvoj i isporuku godišnjeg planiranog volumena, prometa za brendirane castrol servise i ključne klijente za koje je odgovoran
- pratiti nezavisnu mrežu radionica u zemlji
- vodite evidenciju o mreži i njihovoj izvedbi, kapacitetu i mogućnostima
- analizira i procjenjuje potencijalne neovlaštene servisne radionice kako bi postali brendirani Castrol servis partneri
- predstavite značajke i prednosti programa i usluga Castrol potencijalnim i postojećim brendiranim Castrol servisima. Pratite ispravnu implementaciju.
- pruža svu visokokvalitetnu tehničku podršku
- pomaže brendiranim Castrol servisima i ključnim kupcima da bolje planiraju svoje zahtjeve za proizvodima i olakšava implementaciju
- obavlja korespondenciju sa strankama u vezi s pružanjem usluga strankama;
- analizira reklamacije klijenata i izrađuje izvješća o rezultatima.
- posebne dužnosti
- aktivnosti s brendiranim Castrol servisima
- praćenje tromjesečnog volumena u odnosu na godišnji plan – po LBM planu
- slijedite pravilnu provedbu dogovorenih aktivnosti
- voditi evidenciju i tjedno izvještavati o rezultatima provedbe aktivnosti
- prikupite prijedloge od distributera za potencijalne brendirane Castrol servise, koje treba ocijeniti za provedbu
- sažimanje i priprema konačnog izvješće zajedno s distributerima o učinkovitosti i djelotvornosti svakog brendiranog Castrol servisa
- bliska suradnja s prodajnim timovima / podružnicama distributera radi boljeg razumijevanja potreba koje imaju u vezi s brendiranim Castrol servisima
- Castrol Info tim
- održavanje prezentacije o Castrolu i markama proizvoda
- prikupljanje informacija u dogovorenom formatu
- pratite aktivnosti konkurenata na tržištu
- prikupljanje cijena
- predstavljanje promocija i prikupljanje informacija o njihovoj učinkovitosti i učinkovitosti

Uvjeti

- obrazovanje – tehnička ili kemijska sveučilišna diploma ili ekvivalent
- računalna pismenost - MS Office – Word, Excel i Power Point
- profesionalno iskustvo – iskustvo u prodaji i/ili merchandising poziciji
- potrebna je vozačka dozvola B - kategorija
- jezična kvalifikacija: zahtijeva vladanje engleskim jezikom /usmeno i pismeno/

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, MS Office

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme, s probnim radom
- uvođenje u posao i priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativna primanja u skladu s ostvarenim poslovnim rezultatima
- mogućnost napredovanja
- službeni auto, laptop, mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).