Pošalji prijatelju

Administrator sustava - help desk (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Soblinečka 55, 10360 Sesvete
  • Web: https://ntl.hr/

Opis posla

Opis odgovornosti, poslova i radnih zadataka:
- terensko održavanje
- provođenje poslova zaštite podataka i pristupa informacijskom sustavu
- evidentiranje i terensko otklanjanje kvarova informatičke opreme
- instaliranje i testiranje opreme prema definiranim uputama
- komuniciranje s poslovnim partnerima za održavanje informacijskog sustava
- terenska edukacija krajnjih korisnika
- tehničko servisiranje opreme i čišćenje informatičke opreme
- rješavanje korisničkih prijava
- odgovara Voditelju službe informatike, i Voditelju odjela podrške korisnicima

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- KV/SSS
- poželjno radno iskustvo u fakturiranju
- timski rad
- savjestan pristup radu

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-2

Što nudimo

- mogućnost napredovanja i dodatnih bonusa ovisno o zalaganju
- plaćeni troškovi javnog prijevoza
- mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).