Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo Končar – Aparati i postrojenja d.o.o. i bavimo se proizvodnjom opreme za prijenos i distribuciju električne energije do nazivnog napona 420 kV. Našu kvalitetu su prepoznali domaći klijenti, pa tako težimo sve većem izvozu koji je u rastućem trendu u zemljama EU, Bliskog i Dalekog Istoka. Naši zaposlenici su najveća vrijednost te kroz desetljeća iskustava i predanog rada vrijedno gradimo kolektiv koji je usmjeren na kvalitetan i pouzdan proizvod u sinergiji s educiranim i motiviranim osobljem.

Opis posla

Tražimo komunikativnu i motiviranu osobu, ekonomske struke s razumijevanjem koja će raditi kao računovođa u odjelu financija društva.

Posao obuhvaća sljedeće aktivnosti:
- obračun materijalnog knjigovodstva, nedovršene proizvodnje i robnog knjigovodstva
- obračun plaća i svih naknada materijalnih prava radnika
- obračun drugih dohodaka (ugovor o djelu, naknada članovima nadzornog odbora)
- knjigu blagajne
- likvidiranje i knjiženje putni naloga
- platni promet – plaćanje računa preko Internet bankarstva
- praćenje informacija, zakona, propisa i stručne literature s područja djelokruga rada svojih poslova
- izradu statističkih izvještaja iz djelokruga rada svojih poslova
- izradu i dostavljanje izvješća (obrasce) poreznoj upravi vezano za isplate plaća i drugih dohodaka na mjesečnom i godišnjem nivou
- izradu podloga za konsolidaciju (svaka tri mjeseca)
- izradu ostalih mjesečnih izvještaja za potrebe Društva
- sudjeluje u izradi materijala za NO

Uvjeti

- SSS ekonomskog smjera, poželjno iskustvo na predmetnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada na PC (MS Office)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- educiranje i osposobljavanje za rad
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad u dinamičkom okruženju u sjedištu tvrtke u Zagrebu
- rad u uspješnoj i stabilnoj tvrtki s dugom tradicijom
- dodatne isplate na plaću (nagrade)

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a u daljnjoj selekciji će biti kontaktirani isključivo kandidati čiji profili udovoljavaju zahtjevima radnog mjesta.

Ponude sa životopisom, molbom i dokumentacijom o stjecanju zvanja dostavljati putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).