Pošalji prijatelju

Referent u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

KONČAR-MES d.o.o. dio je Grupe KONČAR s dugogodišnjom tradicijom proizvodnje, razvoja i prodaje elektromotora i industrijskih ventilatora.

Vlastitom proizvodnjom, unapređenjem tehnologija, razvojem proizvoda te ulaganjem u stručna znanja i kompetencije naših zaposlenika uspješno se prilagođavamo zahtjevima kupaca i tržišnim promjenama što potvrđuje i činjenica da smo na samom vrhu proizvođača elektromotora i pogona u regiji.

U KONČAR-MES-u postoji stalna potreba za obrazovanim, proaktivnim i talentiranim ljudima koji žele biti dio dinamičnog, transparentnog i proaktivnog okruženja.

Ukoliko smatrate da možete pridonijeti našem uspjehu pozivamo Vas da se prijavite za radno mjesto:

Opis posla:

  • Operativni poslovi prodajnih aktivnosti - zaprimanje, procesuiranje i potvrda narudžbi
  • Izrada otpremne, carinske i akreditivne dokumentacije u cestovnom, željezničkom, pomorskom i zračnom prijevozu sukladno ugovornim obavezama
  • Organizacija i praćenje otpreme robe u skladu s ugovorima i odabranim prijevoznicima
  • Izrada komercijalnih poziva za plaćanje, komercijalne fakture i odobrenja/terećenja
  • Usuglašavanje rokova isporuke sa pripremom proizvodnje te slanje potvrda narudžbe kupcima
  • Praćenje naplate kupaca
  • Izvještavanje prema državnim institucijama (Intrastat, Carinska uprava)
  • Redovita poslovna komunikacija i održavanje visoko kvalitetnih odnosa sa kupcima
  • Ažurno praćenje zakona i propisa iz područja rada

Uvjeti radnog mjesta:

  • SSS / VŠS – ekonomsko usmjerenje
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima na međunarodnom tržištu
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost- znanje dodatnog stranog jezika
  • Rad u MS Office aplikacijama i ERP sustavu (prednost: OperaOpus)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo od kandidata:

  • Odgovornost i organiziranost
  • Sposobnost utvrđivanja prioriteta
  • Pedantnost u radu
  • Dobro snalaženje u stresnom okruženju
  • Komunikativnost
  • Rad sa strankama
  • Rad u timu

Što nudimo:

  • Uvođenje u posao uz podršku mentora
  • Profesionalni razvoj i stručne edukacije iz područja rada
  • Redovita konkurentna primanja i stimulativno nagrađivanje
  • Naknada troška prijevoza i sufinanciranje prehrane
  • Prigodne isplate i novčane potpore (uskrsnica, regres, božićnica, jubilarna nagrada, potpora za novorođenče, dar djetetu povodom sv. Nikole)
  • Godišnja nagrada za poslovni rezultat Društva
  • Dinamično okruženje
  • Timski rad
  • Balans privatnog i poslovnog života
Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).