Pošalji prijatelju

Bravar / Monter (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • STRUKTO GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i građevinarstvo
  • Adresa: Industrijska cesta 26, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.strukto.hr

STRUKTO GRUPA d.o.o. bavi se projektiranjem, proizvodnjom i montažom čeličnih građevinskih konstrukcija. Timski rad naših stručnjaka stvara preduvjete za brzu i kvalitetnu gradnju. Brinemo se o cjelokupnom konceptu i svim stadijima gradnje, od planiranja i razvoja projekta, građevinskim dozvolama, koordinaciji svih sudionika u izgradnji do proizvodnje, izgradnje i opremanja hala te predaji građevine na korištenje.

Opis posla

Rad na poslovima montaže čeličnih konstrukcija (hale, industrijski objekti...) na domaćem tržištu.

Uvjeti

Od Vas se prvenstveno očekuje odgovornost i pozitivan stav prema radu.

Poželjno je iskustvo u montaži čeličnih konstrukcija, čime Vam pružamo vrhunske financijske i poslovne uvjete.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- redovita i iznadprosječna mjesečna primanja
- mogućnost financijskih bonusa
- organiziran smještaj i prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).