Pošalji prijatelju

Terenski komercijalist za e-cigarete (m/ž)

Split

Rok prijave:

Tvrtka Bijelić Co d.o.o. jedna je od vodećih distribucijskih kuća na području Republike Hrvatske. Rezultat je to više od 30 godina iskustva u kojem neprekidno unapređuje svoje poslovanje i odnose prema cjelokupnom okruženju, zajednici, dobavljačima i kupcima.

Tvrtka je danas ovlašteni distributer svjetski poznatih brandova kao što su Xiaomi, Amazfit, Elfbar i drugi.

Opis posla

- prodaja električnih cigareta
- obilazak postojećih i otvaranje novih kupaca
- odrađivanje narudžbi s kupcima
- praćenje izloženosti kod kupaca
- postavljanje promotivnih materijala
- edukacija prodajnog osoblja
- provođenje raspisanih aktivnosti
- posao se obavlja na području Splita i okolnih županija

Uvjeti

- prednost imaju kandidati s prethodnim iskustvom rada u ambulantnoj prodaji ili na sličnim poslovima, ali nije uvjet

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- izazovan posao u dinamičnoj radnoj okolini
- službeno vozilo
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).