Pošalji prijatelju

Građevinski inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka ZAPAD-STAN d.o.o. osnovana je 1998. te već više od dvadeset i pet godina uspješno posluje na tržištu upravljanja stambenim i poslovnim zgradama. Kontinuiranim unapređenjem našeg poslovanja okupili smo tim kvalitetnih ljudi koji čine inženjeri građevinarstva, pravnika i ekonomista.

Njihovom stalnom edukacijom i napredovanjem u struci djelatnost tvrtke proširena je i na izradu projekata, obavljanje stručnog nadzora, vođenje projekata energetske obnove i dr. U cilju daljnjeg razvoja poslovanja te poticanja profesionalne i ugodne radne atmosfere uvedene su brojne pogodnosti u dinamici i fleksibilnosti na radnom mjestu.

Opis posla

- izrada godišnjih programa upravljanja i financijskih izvješća
- izlasci i obilasci zgrada, očevidi na terenu na području Zagreba i okolice
- svakodnevna komunikacija sa strankama
- administrativni poslovi vezani uz upravljanje stambenim zgradama
- planiranje i organizacija investicijskih radova
- aktivno sudjelovanje u izradi projekata i u stručnom nadzoru nad građevinskim radovima
- kontrola nad radovima i terminskim planovima
- izrada troškovnika
- izrada nacrta

Uvjeti

- radno iskustvo nije uvjet

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (građevinarstvo)

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- mogućnost kontinuiranog usavršavanja i napredovanja u struci
- razni bonusi i nagrade za radne rezultate, božićnica, regres
- ambiciozno i mlado radno okruženje
- razne pogodnosti u dinamici i načinu rada na radnom mjestu (skraćeno radno vrijeme pojedine tjedne u mjesecu od 08:00 - 14:00 sati)
- radni odnos na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
- prema ugovoru o radu 27 radnih dana godišnjeg odmora, mogućnost korištenja istog na ljeto
- osigurano mentorstvo od strane ovlaštenog inženjera građevine

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Do 1350 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).