Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik na odjelu finalizacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr
Manpower Hrvatska za svog klijenta, vodeću tvrtku za proizvodnju sladoleda, traži djelatnike na poziciji:

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLA:

  • pranje i dezinficiranje tehnoloških linija
  • osiguravanje reda, čistoće i discipline na tehnološkoj liniji
  • punjenje, brojenje, pakiranje, ljepljenje u procesu proizvodnje
  • priprema i dostava ambalaže i repromaterijala
  • utovar-istovar robe
  • pridržavanje mjera zaštite na radu i upotrebe osobnih zaštitnih sredstava
  • obavljanje svih ostalih poslova prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  • NKV/SSS
  • spremnost za rad u tri smjene
  • iskustvo rada u proizvodnji (nije uvjet)
  • marljivost, pouzdanost i odgovornost

POGODNOSTI:

  • mjesečni bonusi
  • dodaci za smjenski rad
  • dodatak za topli obrok
  • plaćeni troškovi prijevoza
  • mogućnost zaposlenja na neodređeno

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 06.05.2024.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).