Pošalji prijatelju

Operater u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr
Manpower Hrvatska za svoga klijenta, najvećeg i najstarijeg proizvođača jakih alkoholnih pića i vina u Hrvatskoj, traži više djelatnika na poziciji:

Lokacija rada:

  • Zagreb

Opis radnog mjesta:

  • Rad na automatskim i poluautomatskim strojevima i praćenje rada strojeva
  • Rješavanje manjih problema tijekom punjenja proizvoda
  • Kemijska i termička dezinfekcija strojeva za punjenje prije početka punjenja
  • Poslovi dorade trgovačke robe i izvoznih alkoholnih proizvoda
  • Svakodnevno pranje i čišćenje strojeva i radnog mjesta
  • Praćenje količine repromaterijala u proizvodnji
  • Obavljanje poslova manipulacije robe viličarom
  • Izvještavanje i ispunjavanje obrasca za praćenje procesa, kvalitete i zastoja
  • Ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  • NKV
  • Radno iskustvo nije potrebno
  • Sklonost timskom radu
  • Rad u 3 smjene
  • Poželjno iskustvo rada s viličarem, ali nije uvjet

Pogodnosti:

  • Fiksni i kvartalni mjesečni bonusi
  • Naknada za prijevoz i topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete
  • Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
  • Plaćene edukacije
  • Mogućnost napredovanja
  • Početni ugovor na određeno vrijeme sa ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Sigurno i stabilno okruženje – provođenje organiziranog sustava zaštite na radu

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 06.05.2024.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).