Pošalji prijatelju

Prodajni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Više od 15 godina smo prisutni na području distribucije niskonaponske sklopne opreme za industriju, automatizaciju te opreme za zgradarstvo kao ovlašteni distributeri eminentnih svjetskih firmi Schneider Electric i Phoenix Contact a sa sestrinjskom firmom i ABB. Naši zaposlenici kontinuirano se educiraju da bi u svakom trenutku kupcima mogli pružiti tehničku pomoć i osigurati dodanu vrijednost po čemu smo prepoznatljivi na tržištu.

Tražimo samostalnu i komunikativnu osobu koja bi ojačala naš tim te obavljala poslove unapređenja prodaje.
Ako si pouzdana, stručna osoba i imaš iskustvo rada u prodaji, ovo je prilika za tebe.

Opis posla

- obilazak postojećih i pronalaženje novih kupaca
- uspostavljanje, razvoj i održavanje kvalitetnih odnosa s kupcima
- tehnička podrška, priprema tehničke dokumentacije za kupce, prezentacije proizvoda i ostale aktivnosti vezane uz promidžbu
- pripremanje projektnih ponuda
- sudjelovanje u pripremi prodaje složenih rješenja koji obuhvaćaju opremu više proizvođača iz portfelja Attero tim d.o.o.
- sudjelovanje u identifikaciji, analizi i procjeni tržišnih potencijala
- sudjelovanje u izradi analize cijena i praćenje profitabilnosti prodaje

Uvjeti

- VŠS/VSS
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- visoke komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- samostalnost, snalažljivost, proaktivnost i profesionalnost u radu
- aktivno znanje engleskog jezika
- aktivno znanje MS Office
- aktivno korištenje digitalnih komunikacijskih kanala

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 303 3100

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos
- redovita i stimulativna primanja
- prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica, darovi za djecu…)
- stručna usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).