Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Saršoni

Rok prijave:

  • KERAFIX SISTEMI društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu

Opis posla

- evidencija građevinske knjige, ispunjavanje troškovnika, izrada ponuda
- evidencija radnih sati, evidencija materijala ulaz-izlaz
- komunikacija sa knjigovodstvom
- komunikacija sa dobavljačima
- nabava robe od stranih dobavljača

Uvjeti

Traži se osoba koja je komunikativna, poznavanje rada u programima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- radno vrijeme od pon-pet od 07.00-15.00 h

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom.
Zorzici 52 C, 51216 Saršoni
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).