Pošalji prijatelju

Vozač dostavnog vozila (m/ž)

Splitsko-dalmatinska, Dubrovačko-neretvanska županija

Rok prijave:

Veletabak je značajan distributer robe na tržištu Republike Hrvatske, kao i na tržištima zemalja EU. Tvrtka je nastala 2014. godine s ciljem regionalnog zastupanja najkvalitetnijih svjetskih brendova - kroz uvoz, distribuciju i razvoj.

Specijalizirani smo za uvoz i distribuciju duhanskih proizvoda, pribora za pušenje i robe široke potrošnje. Cilj nam je, uz pomoć vrhunske i motivirane prodajne sile i s najboljom logističkom uslugom, kroz partnerstvo s našim kupcima, postizati kontinuiran rast i razvoj, na zadovoljstvo potrošača i svih poslovnih partnera koje zastupamo.

Uz energičan i profesionalan odnos, i naravno, predan rad svih naših djelatnika vodimo se vizijom, misijom i vrijednostima kompanije. Upravo mi smo partner koji na najbolji način može ostvariti zadane ciljeve i uspješno se nositi sa svim izazovima i prilikama na tržištu.

Opis posla

- prijevoz i distribucija robe kupcima
- sudjelovanje u poslovima utovara i istovara robe
- odgovornost za robu i popratnu dokumentaciju
- timski rad sa skladištem i prodajom

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- uvjerenje o nekažnjavanju
- poznavanje terena Dalmacije

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni kombi
- službeni mobitel
- ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Ako se želite razvijati u dinamičnom i poticajnom profesionalnom okruženju, svoju prijavu za posao sa životopisom pošaljite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).