Pošalji prijatelju

Skladištar - dostavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Biro media je firma koja se 30 godine bavi veleprodajom uredskog materijala. Uvoznik i distributer računalne periferije i veleprodaja uredskog materijala.

Opis posla

Tražimo odgovornu i ambicioznu osobu za rad na mjestu skladištara - dostavljača (m/ž).

Opis posla:
- priprema i utovar robe za dostavu
- praćenje stanja zaliha u skladištu i sudjelovanje u inventuri.
- prijem i sortiranje robe te njeno smještanje na odgovarajuća mjesta u skladištu
- suradnja s kolegama kako bi se osigurala glatka logistika u skladištu i tijekom dostave

Uvjeti

- SSS
- poželjno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu
- snalažljivost, urednost i dobre organizacijske vještine
- vozačka dozvola B kategorije
- dobro poznavanje područja grada Zagreba i okolice

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- osmosatno radno vrijeme od ponedjeljka do petka 8 -16 sati

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).