Pošalji prijatelju

Voditelj ronjenja (m/ž)

Valbandon

Rok prijave:

  • AEDIFICA 09 društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i konzalting

Opis posla

Tražimo instruktora ili voditelja ronjenja za nadolazeću sezonu. Posao se sastoji od generalnog rada u ronilačkom centru, vođenja ronilačkih grupa, vođenja ili asisitiranja kod ronilačkih tečajeva i sl.

Uvjeti

- potrebno je znanje minimalno 1 stranog jezika

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 735 2966

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- radno vrijeme od 9:30 do 18:00 sati

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).