Pošalji prijatelju

Monter u proizvodnji ALU i PVC stolarije (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

  • METAL-M, Obrt za proizvodnju građevinske stolarije od metala, vl. Tedi Mendiković

Opis posla

- izrada i montaža ALU i PVC stolarije
- sklapanje elemenata u proizvodnji
- koordinacija rada sa voditeljem proizvodnje
- obavljanje poslova i zadataka po nalogu nadređenih, a koji su u domeni radnog mjesta

Uvjeti

- odgovornost i savjesnost u radu
- visok stupanj kooperativnosti - sposobnost uspostavljanja i održavanja dobrih odnosa s kolegama unutar tvrtke
- spremnost na učenje, usavršavanje i preuzimanje radnih zadataka, visoka razina samostalnosti u radu, fleksibilnost, proaktivnost i inicijativa u rješavanju problema
- prednost osobe sa znanjem u proizvodnji i montaži ALU i PVC stolarije

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 905 5116

Pismo:

Veli Ježenj 37/c, 52000 Pazin

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zaposlenje u stabilnoj firmi koja posluje preko 35 godina
- dinamično i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost razvoja i stjecanje novih vještina
- stimulativna primanja
- stalni radni odnos uz probni rok
- samostalnost u radu
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).