Pošalji prijatelju

Serviser prodajne opreme / Servisni tehničar (m/ž)

Hrvatski Leskovac

Rok prijave:

  • PRIMAT - RD društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, graditeljstvo i trgovinu
  • Adresa: Zastavnice 11/1, 10251 Hrvatski Leskovac
  • Web: http://www.primat-rd.hr

Tvrtka Primat RD na tržištu postoji preko 30 godina, kao Vaš partner u potpunom opremanju, dizajnu i projektiranju interijera i eksterijera – od muzeja i posjetiteljskih centara, do poslovnih, uredskih, ugostiteljskih, hotelskih, skladišnih, arhivskih i svih ostalih vrsta objekata. Uz široki asortiman sigurnosne i tipske opreme nudimo i projektna rješenja namještaja u skladu s Vašim željama i mogućnostima, kao i usluge završnih građevinsko-obrtničkih i instalaterskih radova.

Opis posla

- održavanje, ugradnja i izmjena sigurnosnih brava i dijelova na sefovima
- izmjena dijelova na uredskim sjedalicama premium kategorije
- servis i održavanje brojača novčanica i kovanica
- samostalno i ispravno obavljanje radnih zadataka
- praćenje stanja rezervnih dijelova na skladištu
- drugi poslovi
- dnevna intervencija (po potrebi) cijela RH

Uvjeti

- stručna sprema: min SSS ili KV strojarske ili elektro struke
- potrebne godine iskustva: minimalno 1 godina
- jezici: engleski jezik može pomoći, ali nije uvjet

Što očekujemo?
- fleksibilnost i snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima
- pouzdanost i samostalnost u radu, ustrajnost i proaktivnost
- preciznost, sistematičnost, organiziranost
- kolegijalnost i učinkovitu komunikaciju i suradnju
- sposobnost i želju za učenjem

Uvjeti
- prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
- potrebno određeno znanje iz elektro struke
- uvjerenje/ potvrda o nekažnjavanju

Vještine:
- korištenje el. alata (bušilica, udarna bušilica, kutna brusilica, pila, …)
- korištenje ručnog alata
- potrebne vozačke sposobnosti
- organiziranost i sistematičnost u poslu (priprema alata, opreme za rad, robe koja se isporučuje, i sl.)

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- edukaciju i mentorstvo kolega s dugim radnim iskustvom
- probni rok s ciljem zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- uvođenje u posao
- prema potrebi, osposobljavane za korištenje radne opreme i alata
- redovita primanja, plaćeni prijevoz do sjedišta, radna odjeća i obuća (ljetna/zimska), službeni telefon, subvencionirani obrok u krugu sjedišta firme se podrazumijeva

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).