Pošalji prijatelju

Referent u FedEx odjelu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Jedna smo od vodećih kurirskih službi na području Republike Hrvatske i zemalja regije koja prednjači svojom brzinom, kvalitetom i pouzdanošću usluge na području distribucije pošiljaka. Predstavništva u Sloveniji, Bosni i Hercegovini i Srbiji rezultat su širenja tvrtke u posljednjih 30 godina. Od samog osnutka vlasnici smo licence za međunarodnu kurirsku službu TNT Global Express, Logistics & Mail, a od 2018. godine vlasnici smo i licence za Federal Express Corporation (FedEx) u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s klijentima na hrvatskom i engleskom jeziku
- kontrola statusa pošiljaka
- obrada naloga za prijevoz robe
- priprema carinskih isprava unutar FedEx sustava
- kontrola i arhiviranje poslovne dokumentacije
- suradnja s drugim odjelima i zaposlenicima u logističkom procesu
- dodatni skladišni operativni procesi
- organizira logističku potporu vozačima prilikom dostave

Uvjeti

- SSS/VŠS prometni ili ekonomski smjer
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- korištenje MS Office alata
- dobre komunikacijske vještine
- točnost, fleksibilnost, organiziranost i prilagodljivost
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- prigodne nagrade (božićnica, regres, dar za djecu i sl.)
- stimulativna primanja i nagrada za radne rezultate
- subvencionirana prehrana
- plaćeni putni troškovi
- osigurano parkirno mjesto
- puno radno vrijeme
- slobodni vikendi, blagdani i državni praznici
- stalni radni odnos u industriji s velikim potencijalom
- mogućnost usavršavanja te daljnjeg razvoja unutar tvrtke
- društvena odgovornost prema zaposlenicima

Želite biti dio našeg tima? Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).