Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine (m/ž)

Biograd na Moru

Rok prijave:

  • FUNDAMENTI društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje,nadzor i građenje
  • Web: www.fundamenti.hr

Tvrtka Fundamenti d.o.o. osnovana je 2017. godine. Područje rada tvrtke obuhvaća sve vrste poslova vezane uz domenu arhitekture i građevinarstva.

Opis posla

Tražimo diplomiranog inženjera građevine (m/ž) za obavljanje poslova projektiranja građevinskih mapa projekta (projekt konstrukcije, projekt instalacija vodovoda i kanalizacije, projekt fizike zgrade), izrade izvedbenih projekta, izrade troškovnika i poslova stručnog nadzora gradnje.

Uvjeti

- VSS (dipl. ing. građ.)
- poželjno 2 godine iskustva, nije uvjet
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD (napredan), poželjan rad u programiima Allplan i Tower

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 936 4025

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).