Pošalji prijatelju

Monter (m/ž)

Zagreb i okolica

Rok prijave:

Tvrtka smo koja se već 25 godina bavi proizvodnjom, veleprodajom, maloprodajom, montažom i servisom proizvoda za zaštitu od sunca. Poslodavac smo koji gradi poštovanje, povjerenje, dijalog i timski rad. Zbog povećanog opsega posla, tražimo nove djelatnike. Stoga, objavljujemo nova radna mjesta.

Opis posla

Montiranje proizvoda za zaštitu od sunca (roleta, tenda, žaluzina, trakastih zavjesa, komarnika, roloa i plisea).

Uvjeti

- sposobnost rada na visini
- sposobnost timskog rada
- odgovornost
- poželjan vozački ispit B kategorije
- radno iskustvo nije važno

Što nudimo

- radni odnos na puno radno vrijeme, smjena – prijepodne
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- ugodno radno okruženje
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).